Bóle w lewym dolnym boku i luźne stolce

Witam serdecznie, od 2 lat mam czasami bole w lewym dolnym boku (nawet podczas ucisku). 2 lata temu mialam biegunki, nudnosci. Mialam usg jamy brzusznej, usg ginekol, TK jamy brzusznej i miednicy, badanie kalu, morf + watraba i trzustka. Wyszlo ok. Po 2 latach pozostalo czasami klucie + bol miednicy i krzyza. Morf+rozmaz+ z ob,crp robilam 4 miesiace temu-wszystko ok. Brak biegunek, zaparc, ale czasami rano zdarza sie luzny stolec i czasami to klucie i czasami cuchnace gazy Czy to jakas kolka?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić czym powyższe dolegliwości mogą być spowodowane. Czy była Pani u gastroenterologa? być może byłaby konieczność wykonania badania kolonoskopowego, ale konieczność tego rodzaju badania można określić tylko na podstawie bezpośredniego badania.