Bóle w lewym podżebrzu a zaburzenia odżywiania

Witam, od 10 lat choruję na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia). Od jakiegoś czasu, najczęściej po jedzeniu, boli mnie w lewym podżebrzu. Wydaje mi się, że jest to raczej ból kujący. Co może dawać takie objawy? Od paru lat po oddawaniu stolca na papierze toaletowym widoczna jest krew (często także oddawaniu stolca towarzyszy ból). Czy może być to skutek zaburzeń odżywiania? Co zrobić? Udać się bezpośrednio do specjalisty czy porozmawiać o problemie z lekarzem rodzinnym?

Konieczna jest wizyta u lekarza internisty i wykonanie badań diagnostycznych. Proszę nie bagatelizować opisanych objawów i skontaktować się z lekarzem.

Co do Pani zaburzeń w odżywianiu to tutaj warto podjąć współpracę z psychologiem klinicznym specjalizującym się w psychologii żywienia. Trzeba będzie popracować wspólnie nad Pani przekonaniami. Im szybciej, tym lepiej. Chodzi o to, aby zaczęła się Pani żywić prawdą... :)

Życzę powodzenia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl