Bóle w mostku podczas zmiany pozycji u 26-latki

witam, mam 26 lat i jestem mama na pelen etat. od kilku dni pojawily sie u mnie dosc mocne bole jakby w mostku. najczesciej wystepuja one jak sie schylam zmieniam pozycje w czasie snu sa tak dokuczliwe ze potrafie sie obudzic. w normalnej pozycji np jak siedze czuje tylko lekki bol ale dosc tepy. niewiem czy warto isc do lekarza czy samo przejdzie jak oni to mowia ( w uk) prosze o jakies informacje czy to moze byc niebezpieczne czy zwykle nerwobole?

Pani opis przemawia za tym, iż są to raczej bóle kostno - mięśniowe. Niestety bez dokładnego badania można napisać tylko "raczej" Jeżeli nie przejdą po kilku dniach przyjmowania leków p/bólowych typu np. Ibuprofen to należy skonsultować się z lekarzem.