Kobieta , 33 lata Witamy, Mam 32 lata i od 4 tyg bole w nadbrzuszu ( lekkie, poprostu czuje zoladek). Z poczatku byly one takze po prawej stronie w tej chwili wystepuje klocie po lewej stronie. Dodam ze pobolewaha mnie plecy- w krzyzu(lewa strona) i lopatkach. Zrobiono mi morfologie krwii ( alat 71 i erytrocyty 5,75, wszystko inne w normie). Od okolo tygodnia doszly biegunki lub/i luzne stolce koloru zotlego ( raz bardzo ciemne) i zolty kolor moczu. Stany podgoraczkowe, odciski zebow na jezyku. Co to moze byc?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Biegunka – Biegunka to zaburzenie trawienia, którego głównym objawem są częste wypróżnienia, zmieniona konsystencja kału, upłynnienie go i zwiększenie jego ilości. Biegunka może być spowodowana przez infekcje, różne stany chorobowe układu trawiennego, czynniki emocjonalne, psychiczne i neurowegetatywne wzmagające perystaltykę jelit, przewlekłe stany zapalne jelit.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: