Bóle w nogach i stan po trepanacjach czaszki

mam 42lata jestem po 3trepanacjach głowy a bóle mam z kolei w piętach stopie i promieniuje do nogi tak że utykam biorę blokady które podaje mi ortopeda czy może to być związane z dolegliwością że 3krotną operację miałem z powodu guza typu glejak i co 5lat jest wznowa czy mogą obecne dolegliwości być związane z tym co miałem i może to oznaczać że jest coś niepokojącego teraz w strukturze kości stopy/pięty czy powinno się wykonać w tym przypadku scyntygrafię kości rezonans . Proszę o odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Mam zbyt mało informacji aby stwierdzić to jednoznacznie, jednak z pańską historią medyczną nie można wykluczyć, że dolegliwości bólowe są związane z operacjami jakie Pan przebył, jednak może to być dolegliwość typowo ortopedyczna. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania ortopedycznego.