Bóle w obrębie barków, problem ze spaniem

Witam, mam problem z bolami w obrebie barkow, bol nasila sie podczas spoczynku, w nocy mam problemy ze spaniem ze wzgledu na mocny bol, trwa to juz od kilku miesiecy, jednak teraz bol jest bardziej intensywny, jednak z rana jest nie do wytrzymania, jednorazowo mialam takze bol w okolicach kolan i nadgarstkow, bylam u lekarza ale tabletki olfen i mydocalm nie pomagaja. Prosze o podpowiedz co zrobic, aby jak najszybciej zdiagnozowac co sie dzieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. Na tej podstawie najpewniej możliwe będzie postawienie diagnozy oraz rozpoczęcie leczenia.