Bóle w odbycie i w podbrzuszu

Witam! Od dłuższego czasu mam bóle w odbycie i w podbrzuszu(takie napadowe) ale są strasznie silne,aż prowadzą czasem do wymiotów, do tego cierpię na zaparcia i mam mdłości... Do tego ból kregosłupa u dołu..Jeszcze nie współżyłam i wiem,że sprawiało by mi to zbyt duży ból.. Nie wiem u kogo zasięgnąć porady, bo lekarz rodzinny rozkłada ręce. Dodam iż choruję na Hashimoto.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.