Bóle w okolicach bioder, pachwin i odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Dobry wieczór. Od kilku lat miewam bóle w okolicach bioder, pachwin i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ból ma charakter przeszywający. Występuje również w okolicach pośladków. Gdy podnoszę nogę zgiętą w kolanianie i wykonuję ruchy okrężne to słychać trzaski. Ból się nasila przy rozszerzaniu nóg na zewnątrz. Proszę o pomoc. Co to może być i do jakiego lekarza się udać.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez przeprowadzenia badania ortopedycznego i najpewniej wykonania dodatkowych badań obrazowych nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie co może być powodem Pańskich dolegliwości. Sugeruje kontakt z ortopedą, który po przeprowadzeniu badania zaproponuje właściwe postepowanie.