Bóle w okolicach łydek i ud a tabletki Vines

Witam, mam 23 lata. Od września przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vines. Przed rozpoczęciem robiłam wyniki i były one poprawne, czas protombinowy 11,03 (9,28-13,92) wskaźnik protombinowy 103,09 (80-120) Jednak od dwóch dni miewam dziwne bóle w okolicach łydek i przodu ud. Po zrobieniu badań tylko czas kaolinowo- kefalinowy jest zbyt niski 25,3 (26-36) Czy powinnam odstawić tabletki? Zostało mi 8 tablete, z czego 4 są placebo.

Szanowna Pani, proszę zbadać poziom tzw. D-dimerów i udać się do ginekologa. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski