Bóle w okolicach mostka z lewej strony

Po upadku na lewy bark trochę mnie boli, ale przy okazji mam ból w okolicach mostka z lewej strony. Bardziej mnie boli jak podnoszę prawą rękę. Czuję też jak bym miał obciążenie w środkowej części lekko z lewej na klatce piersiowej.Ponadto kiedy skręcam obręcz barkową w lewo i prawo to czuję jakby coś lekko przeskakiwało w mostku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.