Bóle w okolicach nadgarstka u 2,5letniego dziecka

witam moja corka 2,5 roczna naciagneła sobie reke narzeka na bol w okoicach nadgarstka . Palcami rusza, lekarz wykluczył złamanie . wydarzyło sie to wczoraj dzis pojawił sie nie wielki obrzek tuz powyzej nadgarstka i lekko sine

Możliwe że doszło do złuszczenia czyli złamania które nie jest widoczne w rtg, o rozpoznaniu decydują objawy