Bóle w okolicach nerek po pracy fizycznej

Witam, od dluzszego czasu boli (rwie) mnie w okolicach nerek, pracuje ciezko fizycznie, dzwigam ciezary i mam 19 lat. Czy ortopeda mi w tyk pomoze? Oraz czy ten bol, to bol nerek? Boli mnie od lat, w zaleznosci od dnia. Jest jakas masc ktora moze zlagodzic bol. Chodze po lekarzach i kazdy mowi co innego, ze to od szybkiego rozrastania sie kregoslupa, przewiane nerki, nikt nie daje jednoznacznej tezy, a ten bol przeszkadza mi w zyciu codziennym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zmianami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę co specjalisty ortopedy.