Bóle w okolicach odbytu od kilku lat u męża

Nie wiem już gdzie szukać ratunku. Mój mąż cierpi od kilku lat na bóle w okolicach odbytu. Ma poczucie parcia, pieczenie ogolnie boli go cala okolica łącznie z posladkami. Miał robione badania i jedyne co stwierdzono to drobne hemoroidy, które nie powinny skutkować takim bólem. Byliśmy u kilku lekarzy, profesorów nawet, którzy nie postawili żadnej diagnozy. Proszę o pomoc bo mąż naprawdę bardzo cierpi.

Aleksander Ropielewski

Rozumiem problem i skalę dolegliwości, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić zaocznej diagnozy. Jedyne co mogę poradzić to konsultacja w poradni leczenia bólu.