Bóle w okolicach serca u 19-latki

Od kilku miesięcy dreczy mnie ból a raczej klucie w okolicach serca. Ostatnio ten ból robi się nieznośny. 2 lata temu miam coś podobnego lecz lekarze rozłożyli recei powoedzieli że to nerwica. Ból jest krótkotrwały lecz zdarza się parę razy dziennie . ostatnio bralam magnez ale już mi nie pomaga.kluje niezależnie od sytuacji czy stoję czy pracuje czy leże. Robilam EKG i jest ok. Miałam rmi głowy i też dobrze. Mam też skoki ciśnienia zwłaszcza dolnego. Zamierzam zrobić echo serca.Co dalej robić?

Witam serdecznie,
powinna Pani wyleczyć się z nerwicy, najlepiej u jakiegoś dobrego psychoterapeuty.
Wtedy wszystko Pani przejdzie.
Dla informacji nerwica to diagnoza, a nie rozkładanie rąk przez lekarza.
Nerwica to ciężka choroba.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia

Witam
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani nerwicę,
to zapewne tak jest. Objawy, które Pani opisuje
często towarzyszą zaburzeniom nerwicowym.
W leczeniu tego rodzaju zaburzeń doskonale
sprawdza się psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie