Bóle w okolicach serca i trudności z oddychaniem

witam. mam 13 lat.od kilku miesiecy mam bole w okolicach serca. nie jestem w stanie dokladnie powiedziec w ktorym miejscu, czasami mnie bardzo kuje, innym razem, jak ostatnio, jakby ktos od srodka walił mnie pod piersią, az trudno oddychac. dodam, ze czesto ostatnio boli mnie glowa, tak jakby ktos mi igly od srodka w glowe wbijal. od dluzszego czasu nie rosne, mam nie wiele ponad 1,50cm i 45kg, nie jestem narażona na wysilki fizyczne, ani zaden wiekszy stres.bede wdzieczna za szybka odpowiedz
13 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Ciebie objawy mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń układu krążenia, układu oddechowego, zaburzeń hormonalnych i wielu innych. Przede wszystkim porozmawiaj o swoich objawach z rodzicami. Wspólnie powinniście się natomiast udać do lekarza pediatry. Na pewno konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka - laboratoryjna, a być może także obrazowa.