Bóle w okolicy blizny po operacji przepukliny prawostronnej

Po 5mc od operacji przepukliny prawostronnej dźwignąłem cięzar od tego momentu poczułem ból w okolicy blizny, udałem się do chirurga który po badaniu ręką stwierdził ze jest ok nie ma wznowy zrobilem też 2x usg i tez nic nie wyszło, po 1mc dolegliwości się zmniejszyły jednak teraz 10 mcy po operacji podczas wstawania z łózka czy skrętu czuje jakby kłucie, jak dotykam palcem ok 1cm od blizny czuje jakas gulkę i przy naciskaniu na nią czuje kłucie. Co to może być ?

Dzień dobry

Z Pana opisu dolegliwości wynika że od badania minęło 5 miesięcy - jeśli odczuwa Pan nadal dolegliwości pooperacyjne warto to skonsultować u specjalisty który przeprowadził operację.

serdecznie pozdrawiam
IJ