Bóle w okolicy kości ogonowej i warg sromowych w 33. tygodniu ciąży

jestem w 33 tygodniu ciąży, i ostatnio odczuwam bule w okolicy kości ogonowej jak i warg sromotnych , czy to normalny objaw .i jaki powód może być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.