Bóle w okolicy kręgosłupa lędźwiowego

Od paru miesięcy mam bóle w ok.kręgosłupa krzyżowego i stawu biodrowego w którym jest osteoporoza.Chodziłam na rehabilitację. Laser i masaż.Systematycznie zażywam mydocalm i niestety ketonal,ale to nie pomaga.Mam trudności w chodzeniu z lekkim utykaniem na lewy staw biodrowy.Co robić i gdzie się leczyć.Nie mam zmian osteoperotycznych w kręgosłupie.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.