Bóle w okolicy kręgosłupa szyjnego i ramienia

Od 4 tygdni boli mnie w okolicach kręgosłupa szyjnego ramienia i trochę barku. Z początku ból był bardzo silny więc mąż zawiózł mnie na pogotowie tam przepisano mi opokan, tabletki rozluzniajace mięśnie i ketonal do smarowania stosowałam wszystko przez dwa tygodnie i było lepiej ale teraz znowu zaczyna boleć czuje straszne napięcie w okolicy kręgosasłupa szyjnego po prawej stronie ketonal nic nie pomaga kupiłam maść neo capsiderm i jak się nasmaruje to przez kilka godzin czulam ulge ale potemból

Warto ponownie zgłosić się do lekarza, być może będzie potrzebna dalsza diagnostyka.
Maść neo-capsiderm działa rozgrzewająco, rozszerza naczynia krwionośne w miejscu stosowania i na jakiś czas może przynosić ulgę.