Bóle w okolicy krzyża w ciaży

Jestem w 5tc. Jest to moja 3 ciąża dwie wcześniejsze poroniłam w 6 i 7 tyg. wystąpiły u mnie plamienia 26 i 29.09 myślałam ze okres mi się zbliża Ponieważ mialam dostać 29.09 od tamtego czasu sytuacja się nie powtórzyła. Biorę luteine dopochwowo 2x1tab oraz pregna plus1x1. Od okolo 2tyg boli mnie i ciągnie w okolicy krzyża bardziej po prawej stronie gdy leże bol nie jest zbyt wyczuwalny. Mój gin zbagatelizował ta sytuacje. Czy ten ból może być niebezpieczny dla dziecka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi, który prowadzi Pani ciążę. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację z innym specjalistą ginekologiem.