Bóle w okolicy podbrzusza i pod żebrem

Witam. Od trzech dni mam bóle w okolicy podbrzusza i pod prawym żebrem. Ból nie jest ciągły tylko napadowy. Boli też przy naciskaniu na brzuch. Byłam u lekarza ale stwierdził ze to od ucisku. Dał przeciwbólowe i nic więcej. Czy to może byc coś groźnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.