Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle w okolicy prącia i nieprzyjemny zapach a grzybica

Dzień dobry od kilku dni miewam bóle w okolicy prącia /żołędzia a także nie przyjemny zapach czasami jest spory białej wydzieliny czasami niema nic , mam także stulejke która zoperuje w pazdzierniku. czy to przypadkiem nie grzybica ?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Szanowny Panie! Proszę zadbać o właściwą higienę okolicy płciowej, zwracając uwagę na żołądź i rowek zażołędny. Białą wydzieliną jest najprawdopodobniej mastka, która zalegając powoduje nieprzyjemny zapach. Brak właściwej higieny (niezwykle istotnej przy stulejce) podrażnia żołądź, powoduje uczucie pieczenia i bólu.

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog. Odpowiedź zredagował: Przemysław Zarzeczny w ramach Akademii abcZdrowie.pl.
umów wizytę 0
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety