Bóle w okolicy sercowej

borykam sie z bolem w okolicy sercowej i dusznosciami badania 2 razy echo poza powiekszonym przedsionkiem 4,8reszta bez zarzutow frakcja 70% ekg wysilkowe rowniez bez patologi,wczoraj odebralem holtera ekg na ktorym 115 przedwcz.pobudzen nadkomor.i 45komorowych pozatym zadnych innych zaburzen rytmu i przewodenia zero tachy.i bradyk.srednie hr77.kardio.wyklucza serce a ja jestem zalamany bo boli i dusi prosze o rade.mam tez refluks lecze contr.40ale nie wierze ze od zoladka bole serca pomozcie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, objawy takie właśnie moga byc spowodowane choroba refleksowa. Zalecam wykonanie badan u gastroenterologa. Pozdrawiam