Bóle w okolicy spojenia łonowego i krocza

Jestem w 29 tc, od 3 tyg boli mnie bardzo przy spojeniu łonowym i kroczu. Boli jak siadam, wstaje, podnosze noge do góry, chodzę jak japonka. Najgorzej jest w nocy przewrócić sie na drugi bok. Z bólu robi się słabo. Ostatnio jak leżę na boku to bolą mnie strasznie całe nogi. Na plecach przestają lub jak wstanę. Ortopeda na usg wykluczył rozejście spojenia, ginekolog wykluczył zapalenie. Co więc daje takie objawy? Gdzie szukać przyczyny? czy to minie?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań.