Bóle w okolicy wątroby i stan po chlamydiozie

Jestem kobietą po 50 r.ż. w wieku 40 lat byłam zarażona chlamedią po kąpieli na kąpielisku otwartym, gdzie kapało się tez bydło( dowiedziałam się później). Partner twierdził, że nie miał innych kobiet. Obecnie po operacji woreczka mam nadal bóle wątrobowe. Czy te zdarzenia są powiązane i czy mogłam się nie wyleczyć wówczas z chlamedii?

Aleksander Ropielewski

Jest bardzo mało prawdopodobne aby istniał jakikolwiek zwiążek między obydwoma zdarzeniami. Bóle okolicy wątroby sa najpewniej związane z niedawno przeprowadzoną cholecystektomią. Zwykle ustępują w okresie kilku miesięcy od zabiegu.