Bóle w piersi oraz bóle w łopatce i kręgosłupa piersiowego

Dzień dobry, mam 25 lat i od kilku dni odczuwam dziwny dyskomfort w lewej piersi. Mam wrażenie, że jest lekko obrzmiała (twardsza), nieco większa od prawej, odczuwam ból przy dotyku. Od kilku tygodni mam też problem z bólami w lewej łopatce i bólem w części piersiowej kręgosłupa (czekam na rtg, mimo to lek. rodzinny mówi, ze to nerwobóle spowodowane dużym i ciągłym stresem). To nie było tak niepokojące dla mnie jak ból tej jednej piersi. Czy takie nerwobóle mogą powodować w/w objawy? Pozdawiam

Witam, kilka struktur okołokręgosłupowych może wywołać wymienione objawy promieniowania na przednią ścianę klatki piersiowej w sposób opasujący lub przekuwania na wylot (głównie stawy międzykręgowe, poprzeczno-żebrowe, mięśnie kręgosłupa lub m. biodrowo-żebrowy). Proponuję udać się do fizjoterapeuty/osteopaty lub terapeuty manualnego, który dokładnie zbada i zróżnicuje skąd pochodzą dolegliwości. Pozdrawiam Dziękuję.