Bóle w piersi u 19-latki

Od grudnia czuje dyskomfort w lewej piersi( jesli tak to moge nazwac) na poczatku myslalam ze boli mnie piers, ale kiedy zrobilam samobadanie guzka nie bylo, wyglad piersi tez sie nie zmienil. Ale kiedy juz wpadlam w obsesje i dykomfort powracal co jakis czas stwierdzilam ze sprobuje jeszcze raz stwierdzic skad jest ten bol. Jesli mocniej nacisne na okolice mostka(z lewej strony) czuje bol, nie potrafie okreslic czy to mostek czy piers, takjakby na granicy. Po prawej stronie nic mnie nie boli.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa w celu rozwiania Pani wątpliwości i poznania dokładnej przyczyny bólu. Być może jest to mastalgia, natomiast prawidłową diagnozę postawi lekarz po wykonaniu badań.

Pozdrawiam serdecznie.