Bóle w piszczelach u aktywnego biegacza

Witam serdecznie. Jestem aktywnym biegaczem i ostatnio odczuwam straszny ból w piszczelach(chodzi bardziej o mięśnie niż o kości) i z tyłu lewego kolana. Ból jest na tyle silny że po 500m odczuwam straszny dyskomfort co całkowicie mnie hamuje. Biegam po 3km dziennie i ćwiczę nogi na siłowni niedużym ciężarem. Ostatnio miałem 3 dni regeneracji ale nie pomogło, używam maści typu Naproxen Emo oraz biorę aminokwasy rozgałęzione ale bez skutku . Jestem podłamany bo mam zaliczyć 3km za 2 tygodnie.

Narząd ruchu musi się regenerować , codzienne bieganie nie pomaga temu, nie ma znaczenia co pan przyjmuje bo organizm nie zdąży się odbudować nawet jeśli coś wchłonie z przewodu pokarmowego. Należy dać parę dni mięśniom, skorzystać z pomocy terapeuty manualnego lub fizjoterapeuty.