Bóle w plecach, podwyższone CRP i kaszel

Prosze o pomoc!!!! W niedziele byłam w szpitalu na Sor na Akademi w Gdańsku.Przy kaszlu czułam ból w plecach. Zrobiono mi rtg płuc i badania wyszło poswyższone CRP i przepisali mi Augumentin i leki i na gorączke. Bo była 38 stopni. Dzis mamy czwartek bólu już nie ma gorączki też nie ma natomiast nie mogę dobrze oddychać. Kiedy wstaje ide to cały czas kaszle i ciężko mi sie oddycha. Proszę o pomoc to strasznie boli :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Jeżeli objawy sa bardzo nasilone proszę zgłosić sie na sor