Bóle w podbrzuszu 5 miesięcy po porodzie

jestem 5 miesiecy po porodzie sn.nie karmie piersia od 2miesiecy, a ostatni okres mialam 3 miesiace temu,mniewam bol po lewej stronie w podbrzuszu,teraz jest caly obolaly,wydetu,a bol nasila sie kiedy nosze synka na rekach. robilam test ciazowy i wyszed negatywnie. co mi moze dolegac

Proszę udać się do ginekologa, który wykona badanie usg i oceni czy objawy są związane z przebytą ciążą, chorobą, należy koniecznie wykluczyć ciążę pozamaciczną w następnej kolejności może będzie konieczne wykonanie usg jamy brzusznej.