Bóle w podbrzuszu, bóle pleców, ogromny apetyt

Witam. Moje typowo retoryczne pytanie dot. pierwszych objawow ciazy. Wspolzylismy z mezem w "dobre dni"; tydzien pozniej zaczely sie czeste wizyty w toalecie(9- 12 razy na dobe), zmeczenie, zawroty, bole glowy, wczoraj kilkugodzinny bol w podbrzuszu, bole plecow, ogromny apetyt...do miesiaczki jeszcze tydzien...co o tym sadzic. Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie w odpowiedzi na to pytanie można zasugerować równie prawdopodobną ciążę, jak i stan zapalny spowodowany infekcją. Tak na prawdę nie można diagnozować ciąży na tej podstawie. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.