Bóle w podbrzuszu, ciągłe zaparcia, poty po usunięciu macicy

Jestem rok po operacji.Mam 50 lat. Usunięto mi macicę zostawiając jajniki. Miałam mięśniaka, miesiączki krwotoczne. W pierwszych 3-m-cach po operacji czułam sie dobrze, natomiast teraz jest coraz gorzej. Ginekolog powiedział, że on już swoje zrobił. A chodzi o bóle w podbrzuszu, ciągłe zaparcia, niesamowite poty (cały czas), w nocy brak snu, a do tego przybywa mi w talii. Udałam się do endokrynologa, bo myślałam, że to może przekwit, lub wariują hormony.A ja bardzo cierpię.Co mam dalej robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście wydają się wskazywać na zaburzenia hormonalne. Niestety nie napisała Pani co powiedział specjalista endokrynolog. Bez wątpienia powinna się Pani jednak zastosować do jego zaleceń. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem.