Bóle w podbrzuszu i biegunki

Witam. Mam 33 lata, jestem po 2 porodach. Od ponad roku mam dziwne bóle w podbrzuszu z prawej strony (czasami występują po lewej stronie podbrzusza). Są one bardzo silne aż zgina mnie w pół z bólu. Mam praktycznie codziennie biegunki i to po kilka razy dziennie. Proszę o pomoc co to może być.

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Pani objawy i okres ich trwania są niepokojące i na pewno warto aby udać się do gastroenterologa lub internisty, którzy po przeprowadzeniu badania zlecą badania dodatkowe i będą w stanie znaleźć przyczynę Pani dolegliwości. Niestety ja nie mam takiej możliwości, dlatego moja odpowiedź nie może być jednoznaczna.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej.