Bóle w podbrzuszu, jajnikach i macicy podczas stosunku

Wiam! Okolo 5 dni temu podczas stosunku doznalam ogromnego bolu w podbrzuszu, w okolicach jajników i calej macicy. Bol ten trwal przez kilka godzin, był bardzo ostry, nie moglam sie poruszac, plakalam z bólu,do tego zauwazylam wyciekanie z pochwy wodnisej przezroczystej substancji, jaknym - nazywajac po imieniu - zsikała się, ale to nie był mocz, teraz spostrzegłam plamienie krwią, mimo ze jestem 4/5 dni przed miesiączką. Czy mogło być to poronienie? jeśli nie to co takiego?

Proszę udać się do ginekologa, mocz i wymaz z pochwy na posiew. Warto też zadbać o doinformowanie partnera o konieczności zachowania prawidłowych nawyków higieny przez obojga partnerów.