Bóle w podbrzuszu po lewej stronie i ból lewej kończyny a konieczność udania się do lekarza pierwszego kontaktu

Witam,prosze o porade,mam od dluzszego czasu bole w podbrzuszu z lewej strony.ktore sa odczuwalne az z tylu na plecach jednoczesnie odczuwam bol lewej konczyny, czy udac sie do lekarza pierwszego kontaktu ,dziekuje.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję by udała się Pani do lekarza pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wskaże najbardziej prawdopodobną przyczynę objawów. Wtedy też możliwe będzie określenie do jakiego specjalisty powinna się Pani udać. Pozdrawiam