Bóle w podbrzuszu przy negatywnych testach ciążowych

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 25 sierpnia, tydzien po dacie spodziewanej miesiaczki wykonalam test ciazowy, ktory wyszedl negatywnie. Drugi test wykonalam 5 dni po pierwszym, wynik negatywny. Po tygodniu udalam sie do lekarza , opowiedzialam o moim problemie, ten zlecil badania krwi, ktore wyszly w normie, oraz kolejny test ciazowy, ktory nie stwierdzil ciazy. Menstruacji nie mam do dnia dzisiejszego, doszly do tego bole w podbrzuszu, podczas siadania juz od ok.3 dni. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.