Bóle w podbrzuszu u 23-latki

Czasem odczuwam bóle w podbrzuszu, zdarzają się w różnych porach miesiąca nie koniecznie podczas okresu. Podczas stosunku odczuwam czasem byle w lewej stronie podbrzusza. Ostatni raz u ginekologa byłam w kwietniu 2016 r. Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku. Czego mogą być to objawy i co powinnam zrobić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po zebraniu dokładnego wywiadu oraz badania lekarskiego, zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam