Bóle w podbrzuszu w 31. tygodniu ciąży

witam jestem w 31 tyg ciąży mam bóle w podbrzuszu obudziły mnie w nocy i w dzień tez się pojawiają takie jak na miesiączke dodam ze przez tyle tygodni nie miałam czegoś takiego. Czy te bóle są normalne na tym etapie ciąży ? mój lekarz prowadzący jest na urlopie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Być może są to skurcze przepowiadajace ale bez badania nie można tego stwierdzić. Proponuje udać się do innego ginekologa.

Piotr Pilarski

Takie bóle budzące w nocy są niepokojące. Sugeruję udać się na oddział ratunkowy do szpitala w którym znajduje się oddział ginekologiczny.

Pozdrawiam.