Bóle w prawym boku promieniujący pod żebra na plecy i zaparcia

witam! od dłuższego czasu miewam dziwne bóle w prawym boku, promieniujące pod żebra z tyłu cały czas prawego boku , a czasami mam wrażenie jak była kolka, oprócz tego stolec jest jakby ze śluzem z krwią,albo zaparcia. prosze o radę lub do jakiego lekarza powinnam sie zgłosić.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na początek proponuję wykonać USG jamy brzusznej, ewentualnie zgłosić się do internisty.
Pozdrawiam