Bóle w różnych częściach ciała, zawroty głowy, mdłości, duszność

Od wielu lat szukałam potwierdzenia, że jestem poważnie chora-podejrzewałam nowotwory, wadę serca, nawet guza mózgu ponieważ wiele razy w życiu doświadczałam niewyjaśnionych objawów jak bóle w różnych częściach ciała, zawroty głowy, mdłości, duszność. Moje wyniki badań przez wszystkie lata były wzorcowe. Ostatnio usłyszałam o nerwicy wegetatywnej i wszelkie objawy do mnie pasują.Jak wygląda jej leczenie,czy wystarczyłaby psychoterapia? Nie chcę przyjmować żadnych leków, zwłaszcza psychotropów

Witam Panią, objawy jakie Pani opisuje rzeczywiście mogą mieć przyczynę emocjonalną. Psychoterapia może być bardzo pomocna i wystarczająca, na pewno warto udać się po tego rodzaju pomoc.