Bóle w skroniach i mrowienie czubka głowy a zwężona przestrzeń międzykręgowa

Od dwoch miesiecy borykam sie z problemami takimi jak bole w skroniach i nad mrowienie czubka glowy bole glowy nad karkiem mrowienie rak klocia w klatce piersiowej lekarze mowia ze to nerwica. zrobilam zdjecie kregoslupa szyjnego a w opisie"Zwężena przestrzeń miedzykregowa na ppziomie c5/c6.po za tym bez zmian. co to oznacza? czy to ma cos wspolnego z moimi dolegliwosciami?

Może jednak objawy nerwicy
Podobne zmiany w kręgosłupe u osób siedzących dużo , brak sportu i aktywności
Ważny zdrowy tryb życia, zajęcia, kształcenie się, nauka, praca,
Unikać używek, alkoholu, palenia !
Pozdrawiam