Bóle w stawie krzyżowo-biodrowym

Jestem 6-ty rok po operacji kappoplastyki. W tym roku mam straszne bóle w stawie krzyżowo biodrowym. Chwilkę postoje na nogach i pojawia sie straszliwy, nie do zniesienia bol w biodrem. Jestem przerażona, bo nawet leki przeciwbólowe i przeciwzapalne nic nie pomagają. Ból pojawia sie i znika. Ale jak chwyci to aż wyje. Proszę pomóżcie!

Aleksander Ropielewski

Poza doraźnym leczeniem przeciwbólowym konieczna jest konsultacja ortopedyczna. Na chwilę obecną bez przeprowadzenia badania niestety nie jestem w stanie doradzić nic więcej.