Bóle w stawie łokciowym podczas ćwiczeń siłowych

Od lat trenuję i na siłowni i sporty walki (te drugie już odstawiłem) a do siłowni powróciłem teraz po roku przerwy i podczas ćwiczeń które wymagają wyprostu w stawie łokciowym coś mi przeskakuje i odczuwam nie tyle co ból a strasznie niemiłe uczucie które uniemożliwia mi dalsze ćwiczenie, wcześniej kiedy ćwiczyłem również tak miałem. Ostatnio nawiedzał mnie w tym stawie straszny ból kłujący około 2 razy na dzień. Miałem robione crp rok temu i było ok. Co mi może być? Strzela mi też w kolanach.

Strzelanie w kolanach i crp nie maja z tym związku , przeskakiwanie w łokciu wymaga porady u ortopedy