Bóle w stopie i opuchnięte palce

Witam. Mam taki problem od 4 lat mam ból w lewej stopie i opuchniety 3i4 palec tej stopy. Leczenie się u reumatologa.. Biorę ebetrexat obecnie, jest jakaś poprawa. Martwi mnie, że lewe udo i lewa lydka (chorej stopy) jest 3cm wezsza w obwodzie a po dzisiejszym mierzeniu już 3,5cm. Czy może być to spowodowane tym że inaczej stawiam stopę przez ból? Czy to coś poważniejszego? 3.5cm to już jednak duża różnica i widoczna dla oka. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jeszcze jakieś zmiany skórne? zaczerwienie itp? proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.