Bóle w żołądku i okolicy serca a nerwica

Witam, mam 21 lat, od jakiegoś czasu miałem bóle w zoladku, aż promieniowały przy sercu(pieczenie, kołatanie serca, gniecenie w klatce piersiowej) i mialem stwierdzony refluks zoladka, no wiec leki i tak dalej, niby nie działo sie tak nic, ale znowu sie pojawiło, czuje troche w żołądku, ale głownie w sercu to samo, a miesiac temu mialem 2 razy robione EKG i było prawidłowe. Odczuwam w gardle ucisk także przy tym, nie mogę spać. Co to moze byc? czy to objawy nerwicy? na pewno musze badania serca.

Witam,
Może przeżywa Pan ostatnio nadmiar silnego stresu, warto - oprócz wizyty u psychiatry - zadbać o regularne posiłki, stałe godziny snu i trochę ruchu na powietrzu.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia