Bóle wątroby i bardzo dużo siniaków na ciele niewiadomego pochodzenia

Witam, czytam artykuł o białaczce, bo ostatnio mam powiększonę węzły chłonne, bóle wątroby i bardzo dużo siniaków na ciele niewiadomego pochodzenia. generalnie skóra stała sie bardzo wrażliwa. jestem ciągle zmęczony i osłabiony, chociaz nie potrafie spac w dzien. czy powinienem się martwić? co powinnienem zrobic? pozdrawiam, kacper, 26lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są bardzo niecharakterystyczne i bez wątpienia nie ma takiej możliwości, by tylko na och podstawie postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Tym bardziej nie można postawić tak poważnego rozpoznania jakim jest białaczka. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.