Bóle wewnątrz na wysokości łopatki

Witam. mam na imię Paweł 25lat. Jakoś 3miesiące temu zaczeło mnie boleć wewnątrz na wysokości łopatki, od jakiegoś miesiąca boli mnie w klatce piersiowej z lewej strony podczas nabierania głębokiego wdechu, a od około tygodnia jeszcze leci mi krew z lewej dziurki nosa (tylko lewej) i cały czas jak smarkam to mam krew i świeżą krew i skrzepy, z góry dziękuję za odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie. jakieś leki na stałe? jakieś używki?