Bóle węzłów chłonnych przy ospie

witam mam 30 lat i 5dni temu dostałam ospy. rano bola mnie wezly chłonne codziennie rano boli mnie glowa i z tylu ucha . C o mam zrobić , a jestem jeszcze 5 dni na zw lek mam jeszcze krosty które nie uschly a kaczy mi się zwolnienie lekarskie czy dostane dalsze zwolnienie

Milena Lubowicz

O wskazaniach do dalszego zwolnienia decyduje lekarz badający, także proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam