Bóle węzłów chłonnych z prawej strony, a czasem pęcherza

Witam, mam problem, od jakiegoś miesiąca zaczęło boleć mnie w prawym boku (okolice nad miednicą) poszedłem na badanie USG brzucha na którym lekarz stwierdził delikatnie otwartą przepukline pachwinową, której operacja nie jest konieczna (jak stwierdził). Ból teraz przesunął się w okolice węzłów chłonnych z prawej strony, a czasem pęcherza. Generalnie delikatny ból lub uczucie dyskomfortu występuje cały czas. Czy przypuszczacie Państwo, że diagnoza z przepukliną jest poprawna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza chirurga, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.