Bóle wzdętego brzucha u 23-latka

Witam. Mam bardzo ważną sprawe,pytanie. Od dwóch dni boli mnie brzuch nad pępkiem ,jest to ból wziętego brzucha. Mam wrażenie ze potrzebuje skorzystać z toalety,ale niestety nie moge sie wyróżnić ale jak mi sie uda jest to bardzo mała ilość (nie potrafię tego inaczej nazwać) .Nie potrafię znaleźć sobie miejsca .. Nie wiem co mam robić prosze o pomoc ! :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pan spróbować napić się trochę oliwy albo zaaplikować czopek glicerynowy, pić duzo wody, aby ruszyła perystaltyka i oddać stolec. Jeśli dolegliwości nie mina po wypróżnieniu, Wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam